BIŠU GULTAS "ATPŪTA AR BITĒM" JEB BIŠU TERAPIJA

No sapņa līdz sasniegtam mērķim - izveidot bišu namiņu ar gultām, kuras dod iespēju gulēt uz bitēm, atrodoties tām ļoti tuvu un elpojot ārstniecisko stropa gaisu. Zem vienas gultas atrodas vismaz 150 000 bišu. Ap bišu stropiem veidojas īpašs biolauks, līdz ar to notiek cilvēka un bišu biolauku mijiedarbība. Tā tiek veiktas korekcijas cilvēka veselībā. 

Guļot uz bišu gultām, vibrācija nav spēcīga, jo tā darbojas šūnu līmenī, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu sistēmu. Kontakts ar bitēm palīdz attīrīt aknu šūnas un stimulē to atjaunošanos. Stropu terapija labvēlīgi iedarbojas uz centrālo un perifēro nervu sistēmām. Tā ir rekomendējama augošam organismam, kā arī nostiprina imunitāti, harmonizē sirds-asinsvadu sistēmas darbību.

Pateicoties bišu biomagnētiskajam laukam, normalizējas cilvēka orgānu darbība, uzlabojas imunitāte. Gulēšana uz stropiem lieliski atjauno spēkus un relaksē. 

Stropa terapija palīdz arī ortopēdisku problēmu risināšanai. Kamēr cilvēks guļ uz stropiem, ķermenis no apakšpuses sasilst. Siltuma un bioenerģētikas ietekmē mazinās muguras, jostas un kakla daļu iekaisumi.

Stropa terapija ir visefektīvākā aprīlī-septembrī, kad ir aktīvs perošanas laiks. Šis terapijas veids ir salīdzināma ar ārstēšanu izmantojot zirgus, delfīnus u.c., bet ir vienkāršāks, jo apgulties speciāli ierīkotā guļvietā var jebkurš, pat bērns.

Cena: vienai personai 15,00€ un divām personām 30,00€

Bišu gultas var izmantot arī lietainā laikā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.